Služby

Každá podlaha potřebuje něco jiného. Hledáte odbornou firmu pro pokládku plovoucí podlahy, pokládání koberců PVC nebo linolea a PVC? Možná jste se rozhodli zachovat starou podlahu a chcete renovovat parkety nebo prkna. 

Pokládání podlahy

méně

Z dřevěné podlahy vyzařuje teplo a ají útulnost každému interiéru. Dalším kladem je, že dřevěné podlahy jsou.klid, které dodají útulnost každému interiéru.

 

Pokládka koberců

více

Provádíme volné položení i celoplošné lepení bytových a objektových koberců. Dálé oblepujeme schodiště a stěny, provádíme obšití koberců a ukončení běhounů. Nalepený koberec může být ukončen plastovou lištou nebo mít obšitý okraj.

 

Pokládání
PVC a Linolea

více

Provádíme nalepení širokého spektra PVC podlahových krytin: homogenních i heterogenních v různých třídách kvality. Linoleum pokládáme jak do vysoce zátěžových provozů, tak i do jiných prostor. Samozřejmostí je i konečné ošetření přírodního linolea a údržba v budoucnu.

 

Doplňkový sortiment

více

Doporučíme vám a zároveň u nás nakoupíte podlahové laky a oleje, podlahovou chemii, prostředky pro ošetření podlah, přechodové profily a obvodové lišty.

 

Renovace parket

více

Zajišťujeme lepení,
broušení, tmelení,
a lakování parket.
Pokládáme nové a
renovujeme
původní
parkety.