Montážní tým

Pozvat si domů nebo do kanceláře techniky znamená dát jim důvěru, o to větší, do čím intimnějších prostor jim umožníme vstup. Zákazník velmi citlivě vnímá nejen odbornost a kvalitu provedení práce samotné, ale i způsob vystupování, ohleduplnost vůči prostředí, schopnost se zákazníkovi přizpůsobit a čistotu prostoru, kterou po sobě montéři zanechají.

Na první pohled se to může zdát přehnané, ale montéři jsou těmi, kdo především reprezentují firmu. Parta cizinců, se kterými není možné se domluvit, kteří nejsou ochotni se přizpůsobit potřebám klienta a kteří po sobě zanechají nepořádek, dokonale pokazí dojem i ze vzorně položené podlahy nebo dokonale provedeného servisu.

V našich montážních týmech jsou technici, kteří mají více než desetileté zkušenosti a nejen zkušenosti. Vývoj jde stále kupředu, a tak naši pracovníci pravidelné procházejí školením tak, aby Vám mohli nabídnout podlahy přesně na míru, s využitím nejmodernějších technologií.

Kromě toho, že zaměstnáváme pouze profesionály, klademe velký důraz na vystupování každého pracovníka. Šéfem našich techniků v terénu je výhradně zákazník. Kvalitu jejich práce a vystupování proto hodnotí pouze on.